Virály

27. června 2019 16:44

redakce Prima Lajk

V téhle zemi mají tolik čistého koksu, že s ním lidé perou prádlo! Stojí za to se přestěhovat?

Koks jako prací prášek? V téhle zemi zcela jednoduše!

Republika Fidžijských ostrovů, zkráceně Fidži, je stát v Oceánii, o kterém většinou slyšíte čistě v kontextu vašich přátel nebo blízkých, kteří tam míří na dovolenou. A proč ne, nádherná země, nádherné pláže, nádherné ženy (alespoň tipujeme), ke spokojenosti už chybí jen jediné. Spousta drog. Tedy, alespoň pokud vás nebaví tradiční praní za pomocí pracího prášku a chcete být natolik cool, že si trička budete prát čistým koksem. Nebo snad někdo chce používat drogy k něčemu jinému? Tak či tak, i tohle vám teď Fidži splní!

Fidži má totiž už pár měsíců velký problém s přílivem drog. Vzhledem k tomu, že kolem ostrovů pašeráci s oblibou často plují, a ne vždy jde vše podle plánu, začalo se v poslední době k plážím ostrovů dostávat více a více drog.

Policie, která nemá dost prostředků na to, aby vše stíhala řešit a odbavovat, takhle například před pár týdny objevila celý ostrůvek lidí, kteří se na kokainu stali závislí. Bílý prášek si prý lidé jednoduše spletou s cukrem nebo třeba práškem na praní, a než je tak někdo stihne varovat, mají od koksu celý šatník a nemůžou se ho nabažit. Situace je prý natolik neúnosná, že někteří rybáři přestali lovit ryby a místo toho se teď potápí, aby hledali balíčky s drogami, za které dostanou několikanásobně víc peněz. Jinými slovy, hurá na Fidži?

Sdílejte článek

Přečtěte si také