Virály

14. července 2022 19:41

redakce Prima Lajk

V téhle zemi vznikne speciální hotel pro gamery! Co nabídne a kolik bude stát?

V téhle zemi vzniká herní nebe.

Japonsko se zase jednou rozhodlo ukázat světu záda. Teď se totiž jako jedna z prvních zemí na světě rozhodlo umožnit hráčům naprosto unikátní zážitek tím, že ve velkých městech začne stavět speciální gamingová centra pro zapálené hráče, které si půjde na libovolnou domu pronajmout k nepřetržitému hraní. Ano, protože proč to dělat sami doma, když to můžete dělat někde, kde je k tomu i obsluha.

Místnosti pak půjde využít jako obyčejný, byť trochu úzce zaměřený hotel, jako esportovou arénu, jako místo na zábavný lan víkend s kamarády, nebo třeba na žhavé rande, které místo v posteli skončí… u počítače s myší v ruce? V Japonsku je možné všechno.

Projekt sponzoruje herní organizace FENNEL Esports, která se stará o budování komplexu v Tokiu a jejich následné vybavování tím nejmodernějším hardwarem. Zahrajete si tak na sestavách, jejichž cenovka daleko přesahuje 100 tisíc korun, přičemž pronájem jednoho takového pokoje na jeden měsíc vás vyjde 22 tisíc. Což, nutno říct, není za měsíční pobyt v herním nebi zase tak moc

Sdílejte článek
Štítky Japonsko hotel Tokio hry PC gameři

Přečtěte si také