Virály

12. února 2019 15:45

redakce Prima Lajk

V této ZOO si můžete k Valentýnu pojmenovat švába podle svých ex. Co s brouky pak udělají?

S velmi netradičním nápadem na Valentýnský dárek přišla jedna americká zoo. El Paso, jak se texaská zoologická zahrada jmenuje, na své facebookové stránce vyvěsila provokativní příspěvek o tom, že si u nich můžete pojmenovat šváby podle svých ex. Následně s nimi pak nakrmí surikaty. A světe div se, nápad se těší velkému zájmu.

Lidé začali obrázek okamžitě lajkovat, komentovat a sdílet. Momentálně už obrázek sdílelo téměř 7 tisíc uživatelů. El Paso dává jedinečnou možnost lidem, kteří na své bývalé partnery nemají dvakrát nejhezčí vzpomínky. Nabízí „odplatu“ v podobě pojmenování švába právě po vaší bývalé polovičce. Iniciály celého jména budou zveřejněny na internetu, kde také celý průběh můžete sledovat. Veškeré hmyzí nebožáky pak spolykají hladové surikaty.

Online vysílání proběhne 14. února, tedy přesně v den svatého Valentýna ve 14.15. „Sledujte u nás Facebooku nebo na našich webových stránkách, jak spolykají ty malé brouky,“ píše se v příspěvku. Tak co, šli byste do toho? I tohle může být pro někoho dobrý způsob, jak se vyrovnat s nepříjemnou minulostí.

UPDATE: We had a tremendous response in 2019! Keep in mind that this post applies to our promotion in 2019. Stay posted...

Posted by El Paso Zoo on Monday, February 4, 2019

Sdílejte článek

Přečtěte si také