návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Vědci zaznamenali vysoký výskyt záhadných signálů z neznámých galaxií. Mluví s námi snad mimozemšťané?

Existuje spousty spekulací o existenci UFO. Dokonce se na světě najde celkem vysoké procento lidí, kteří tvrdí, že se nějakým způsobem s mimozemšťany setkali. Jak jste na tom vy, věříte v něco takového?
Vydáno: 11.10.2018
Galaxie a mimozemšťani
Autor: Pinterest Galaxie a mimozemšťani
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nejnovětší studie pochází z Austrálie. Tamní stanice totiž zaznamenala velmi časté a dokonce zvyšující se rádiové vlny, které však nepochází z planety Země.  

Má se jednat o nejjasnější a nejbližší, které doposud byly zaznamenány. „Objevili jsme 20 rádiových signálů během posledního roku. Je to téměř dvojnásobek od doby, kdy byly v roce 2007 poprvé zaznamenány. Používáním technologie Australia Square Kilometre Array Pathfinder jsme navíc schopni prokázat, že se nejedná o nic, co by pocházelo z naší galaxie,” tvrdí doktor Ryan Shannon z Swinburne University of Technology and the OzGrav ARC Centre of Excellence. Jaká je pravděpodobnost, že jsme v celém vesmíru sami? Dokážete si to představit?

Článek je zařazen v: vesmír , galaxie , signály , UFO