Virály

2. března 2020 11:24

redakce Prima Lajk

Vegan žádá své sousedy, aby negrilovali maso. Má prý urážlivý zápach. Vyšli byste mu vstříc?

Veganství je u lidí stále populárnější. Rok 2019 se prý označuje za rok veganství. Lidí, kteří se vzdávají masa a živočišných produktů, totiž stále přibývá. Lidé se zpravidla drží pravidlem - žij a nech žít - jenže co když jeden styl života vadí lidem v jeho okolí?

Pokud žijeme v nějakém sousedství, snažíme se na sebe velmi neupozorňovat a zbytečně si nerozhádat své sousedy, jenže tímto pravidlem se jeden mladík z sanfranciského předměstí Berkeley v Californii rozhodně neřídil. Rozzlobený muž veřejně sdílel na své sociální síti e-mail, ve kterém požadoval po svých sousedech, aby přestali grilovat maso venku, protože mu vadí zápach, který se line sousedstvím.

Tento tweet začal být v mžiku virálním a strhla se nad ním vlna kritiky. Autor otevřeného dopisu sousedům zdůrazňuje, že jako veganskému běžci mu vadí, když se venku otepluje, lidé začnou otevírat ve svých domech okna a odér z vařeného masa ho uráží a obtěžuje. Také lidem doporučuje grilovat jen zeleninu a začít být více empatičtí jak k němu, tak i zvířatům.

Sdílejte článek

Přečtěte si také