Virály

4. září 2019 11:24

redakce Prima Lajk

Veganka podala žalobu na souseda kvůli zápachu z grilovačky. Vážně s tímhle uspěla?

Vegani zrovna nezbožňují jedení masa a mléčných produktů. Téhle vegance vadilo dokonce i to, že si sousedi dělají grilovačku.

Pro někoho vůně, pro jiného zápach. Veganka nebyla zrovna nadšená z toho, že si její sousedi pravidelně dělají grilovačku, odkud je pochopitelně cítit vůně masa a ryb. Ženu v Austrálii rozzuřili sousedi, kteří prý vědomě nechají zápach z jejich grilu, aby se unášel do její zahrady na předměstí. Takže už zahradu nemohla používat. Podnikla tak kvůli tomu právní kroky. Nejhorší jsou podle jejích slov ryby.

Kvůli tomu pak veganka, která pracuje jako masážní terapeutka, začala bitvu se svými sousedy (mužem, ženou a jejich dětmi) koncem roku 2018. Její žádost byla od té doby zamítnuta pro nedostatek důkazů, pak byla zamítnuta podruhé v červenci Nejvyšším soudem západní Austrálie. Je totiž skoro nemožné dokázat, že záměrně grilují tak, aby to šlo na zahradu veganky.

Mimo zápachu z grilování si stěžovala ještě na zápach cigaret a hluk dětí, které hrají na zahradě basketbal. Sousedi ji nechtěli nijak provokovat, proto gril na dvorku nepoužívali a dokonce zakázali dětem hrát tam svůj oblíbený sport, aby urovnali spory. Jenže veganka se i přesto rozhodla pokračovat ve sporu proti rodině. Chce prý jen pokračovat ve svém životě v míru.

Sdílejte článek
Štítky vegan veganka veganství

Přečtěte si také