Virály

23. ledna 2021 18:48

sarka.turcekova@gmail.com

Věřící modelka se přidala na OnlyFans a tvrdí, že ji víra nedrží zpátky! Co si od toho slibuje?

Modelka, která vydělává na OnlyFans balík peněz, říká, že ji náboženství rozhodně nezastaví.

22letá modelka Lindsay Capuano vyrůstala v katolické škole a každou neděli chodila na mše se svou rodinou. Také se modlila každý den. Říká však, že náboženství nikdy nepřekáželo jejímu životnímu stylu, díky kterému nyní sdílí své polonahé fotografie na Instagramu se svými 2,4 miliony sledujících. Na svém OnlyFans účtě momentálně vydělává 200 tisíc dolarů (asi 4 miliony korun) měsíčně. Dívka uvedla, že i když je její rodina křesťanská, tak je úplně v klidu. Její víra jí prý nikdy nezasahovala nebo nebránila v tom, aby byla čímkoli, čím chce být. Zřejmě dokonce i pokud se jedná o svlečenou modelku na internetu.

Lindsay dřív pracovala v křesťanském středisku péče o děti, ale nakonec se vzdala své práce, aby se mohla začít naplno soustředit na sociální média a OnlyFans na plný úvazek. Dívka řekla, že ji práce v soukromé křesťanské školce bavila. Milovala prý děti a líbilo se jí s nimi pracovat. Ale když se její účty loni v létě na Instagramu a Snapchatu opravdu rozeběhly, tak pro ni nemělo smysl se do práce vracet. I přes dramatickou změnu kariéry Lindsay říká, že její rodiče, kteří jsou také křesťané, vždy podporovali vše, co se rozhodla udělat. Dokonce jsou na ni pyšní. Oslavují s ní prý pokaždé to, když jí na Instagramu přibude další milion sledujících. Učili ji prý to, že Bůh ji bude milovat bez ohledu na to, jestli bude v domácnosti, ve škole nebo v kostele.

Lindsay říká, že vydělává peníze za zveřejňování fotografií on-line a že většina peněz pochází od jejích fanoušků. Vysvětlila, že v průběhu let obdržela několik zvláštních žádostí. Někteří fanoušci po ní chtěli třeba to, aby jim poslala sklenici naplněnou použitou vodou po koupání. Nebo byla požádána, aby natočila video svého podpaží. Ale zdvořile to odmítla. Navzdory bizarním žádostem Lindsay říká, že díky oddanosti svých fanoušků se cítí sebevědomě. Žena také doufá, že se v budoucnu bude věnovat kariéře zpěvu, který ji baví celý život. V současnosti pracuje s oceňovaným producentem a vytváří originální písně, které budou po dokončení k dispozici na iTunes.

Sdílejte článek
Štítky peníze Instagram víra modelka OnlyFans Snapchat iTunes virály OnlyFans věřící modelka

Přečtěte si také