Virály

22. února 2023 15:05

redakce Prima Lajk

Pobyt ve vězení pro Andrew Tatea se znovu prodloužil. Do kdy má obviněný influencer sedět za mřížemi?

Andrew Tate si ve vězení ještě chvíli pobude.

Snaha o to být vtipný se Tateovi v prosinci docela vymstila, krátce poté, co jej utřela švédská aktivistka Greta Thunberg na Twitteru si pro něj domů totiž přišla rumunská policie, která proslulého influencera a podnikatele Andrew Tatea zatkla a obvinila z podílení se na organizovaném zločinu, pašování lidí a taky znásilnění. Říkejme tomu karma.

Od té doby byl Tateovi dvakrát prodloužen pobyt v zadržovací cele – dvakrát se přitom jeho právníci snažili rozhodnutí soudu změnit – a v obou případech selhali. Úřady a policie zkrátka mají dostatek důkazů pro to, aby mohli nadále chystat svůj případ proti Tateovi, zatímco jej soud podrží za mřížemi a zabrání tak možnému útěku do ciziny. Policie mimo jiné ze stejného důvodu zadržuje také většinu jeho majetku.

Aktuálně by tak Tate měl být propuštěn až na konci března – to ale pouze v případě, že se případ neposune do další fáze. Tateův právník tvrdí, že pro žádné z domnělých zločinů neexistují důkazy, to ale zjevně není pravda. Samotný Tate mezitím vyhrožoval ženám, jež ho obvinili, že je po svém osvobození naopak zažaluje on sám za urážku na cti. Bokem toho si pak nedávno někdo z jeho týmu na sociálních sítích stěžoval, že se policie chystá Tatea ve vězení zabít. To ale bylo před týdnem a od té doby nic, asi se tak jednalo o další z řady nesmyslů, kterými se rumunský podvodníček snaží být zajímavý a relevantní.

Sdílejte článek
Štítky policie vězení obvinění důkazy Andrew Tate

Přečtěte si také