návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: 10 šokujících proměn žen, které ukázaly, jak vypadají bez líčení. Po tomhle už nikdy nebudete schopni věřit make-upu

V dnešní době se to takzvanými beauty bloggerkami jen hemží. Miliony dívek sledují tutoriály aneb návody, ve kterých si nechávají radit, jak se nalíčit a jaké produkty použít. Můžeme tvrdit, že je přirozené, chtít vypadat krásně, ale kam až jsme schopni kvůli touze po dokonalosti zajít?
Vydáno: 17.07.2018
Extrémní makeup proměna
Autor: Youtube Extrémní makeup proměna

Na internetu se objevilo video, ve kterém se deset čínských dívek ukazuje v trochu obráceném pořadí, než je zvykem. Na začátku videa vidíme výrazně nalíčené dívky, které ze sebe pomalu začnou odličovat veškerý svůj make-up. To, co se stane potom, ale vyrazí nejednomu z vás dech.

Máte pocit, že se díváte na jiného člověka? Ano, my také. Make-up by měl sloužit jako podtrhnutí vaší přirozené krásy, nebo maximálně něco trochu vylepšit či zamaskovat. To, co nám předvádí tyhle ženy je kompletní změna vzhledu za použití umělých řas, falešných nosů a nalepené kůže. Podívejte se na následující video a napište nám váš názor na tyhle extrémní proměny do komentářů.

 

Článek je zařazen v: video , makeuo , makeup , proměna , Čína , extrém , Ženy

reklama