Virály

17. července 2018 04:12

redakce Prima Lajk

VIDEO: 10 šokujících proměn žen, které ukázaly, jak vypadají bez líčení. Po tomhle už nikdy nebudete schopni věřit make-upu

V dnešní době se to takzvanými beauty bloggerkami jen hemží. Miliony dívek sledují tutoriály aneb návody, ve kterých si nechávají radit, jak se nalíčit a jaké produkty použít. Můžeme tvrdit, že je přirozené, chtít vypadat krásně, ale kam až jsme schopni kvůli touze po dokonalosti zajít?

Na internetu se objevilo video, ve kterém se deset čínských dívek ukazuje v trochu obráceném pořadí, než je zvykem. Na začátku videa vidíme výrazně nalíčené dívky, které ze sebe pomalu začnou odličovat veškerý svůj make-up. To, co se stane potom, ale vyrazí nejednomu z vás dech.

Máte pocit, že se díváte na jiného člověka? Ano, my také. Make-up by měl sloužit jako podtrhnutí vaší přirozené krásy, nebo maximálně něco trochu vylepšit či zamaskovat. To, co nám předvádí tyhle ženy je kompletní změna vzhledu za použití umělých řas, falešných nosů a nalepené kůže. Podívejte se na následující video a napište nám váš názor na tyhle extrémní proměny do komentářů.

Sdílejte článek
Štítky video krása Ženy extrém proměna Čína vzhled make-up makeup Internet makeuo

Přečtěte si také