Virály

1. března 2018 12:47

redakce Prima Lajk

VIDEO: 11letá holka se kvůli šikaně rozhodla podstoupit plastickou operaci! Co hrozného jí děti prováděly?

Neuvěřitelné, k čemu byla dívka nucena.

Rodiče 11leté dívky promluvili o šikaně své dcery, která se rozhodla kvůli krutým urážkám ze strany spolužáků podstoupit plastickou operaci. Problémem podle všeho byly její uši.

11letá Bella Harrington řekla, že se jí spolužáci vždycky smáli kvůli odstátým uším. Oblíbená urážka pro ni prý byla elfí uši. Po nějaké době to začalo být neúnosné, protože lidí, co se jí smálo, přibývalo. Tehdy se rozhodla pro plastickou operaci.

Podle doktora trpí podobnými problémy až 5 % populace a v případě dětí platí, že čím dříve se pro operaci rozhodnou, tím lépe. Taková šikana totiž může ovlivnit sebevědomí člověka klidně i na celý život. Bella tvrdí, že operace nebyla o nic horší než například nasazování rovnátek.

Otázkou však zůstává, jestli je lepší takové šikaně podlehnout nebo raději děti učit vážit si sebe samých. Co se nás týče, elfové jsou super a mít špičaté uši jako třeba Legolas – za to se vůbec nestydíme. Důležité je se nenechat se ostatními zastrašit a vždy se pokusit vnímat věci z té lepší stránky.


Přečtěte si také