Virály

9. dubna 2021 20:45

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: 13letá školačka se naučila tetovat a má vlastní salon! Nechali byste si od ní udělat kérku?

Každý během školního věku dělal něco jiného. Třináctiletá dívka se však začala věnovat tetování kérek dospělým lidem.

Přestože je Lilith Siow jen 13 let, je již jednou z nejdiskutovanějších tatérek v Singapuru. Lilith se poprvé objevila v mezinárodních novinových titulcích v roce 2019, když se zúčastnila výstavy Cartel v Singapuru, kde předvedla své pevné ruce a schopnost pracovat pod tlakem. Nyní třináctiletá dívka je dcerou Josepha Tana ze společnosti Visual Orgasm Tattoo, známého tetovacího umělce v Singapuru s více než dvacetiletou zkušeností. Joseph se jí zeptal, jestli ji zajímá tetování a jestli si to chce vyzkoušet, a když řekla ano, začal ji brát s sebou do obchodu.

Mladá dívka trávila víkendy a školní prázdniny v tatínkově tetovacím salonu pozorováním jeho práce a učením se různých triků a za pouhých šest měsíců byla připravena udělat své první skutečné tetování. Lilithina první „oběť“ byl tátův kamarád, přičemž ji nechali nakreslit mu postavičku na tělo. Byla nervózní a dokončení tetování jí trvalo asi 90 minut, ale nakonec odvedla slušnou práci. Řekla, že se na počátku bála, protože zatímco kresba se dá vymazat, tak tetování je v kůži už navždy. Lilithina sebedůvěra časem rostla a od svého prvního tetování jich už udělala desítky. Její otec přesto vtipně prohlásil, že se od ní ještě nenechá potetovat, a dodal, že si na svém těle ušetřil nějaký prostor, až bude připravená.

Lilith Siow, známá jako nejmladší singapurská umělkyně, stále studuje tetování jako učednice svého otce, ale v budoucnosti je v plánu, že se salonu ujme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také