Virály

1. listopadu 2018 17:06

redakce Prima Lajk

VIDEO 18+: Muž omylem zachytil na kameru nahou ženu, když natáčel narozeninové přání. Jeho fail boří internet

Dobrá rada pro všechny, kteří si nehlídají, co natáčejí – podívejte se na výsledné video ještě jednou předtím, než ho zveřejníte.

Představte si, že chcete natočit video pro své fanoušky a omylem zachytíte něco, co je zajímá daleko více než to, co říkáte. Přesně to se totiž stalo 56letému filipínskému herci Cesaru Montanovi, kterému během natáčení narozeninového přání pro jednoho ze svých fanoušků prošla za zády nahá žena. Ta o kameře vůbec netušila, proto si v poklidu vzala ručník a zase odešla. Nic nezaznamenal ani Cesar, který dále pokračoval v proslovu a kameru vypnul až po jeho dokončení.

Aniž by si pak video zkontroloval, zveřejnil ho na internetu bez jakékoliv cenzury. A jak asi tušíte, byla to zásadní chyba. Lidé samozřejmě nahou ženu v pozadí zaznamenali a než bylo video smazáno, stihli k němu přidat spoustu vtipných i pobouřených komentářů. Naštěstí se nám inkriminované záběry podařilo vyhledat, můžete se tak na ně nyní podívat a sami zhodnotit, zda jsou spíše k zasmání nebo k odsouzení.

Sdílejte článek
Štítky video Kamera herec záběry videokamera Internet nahá žena

Přečtěte si také