návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO 18+: Muže brutálně napadl lev, kterého choval od mláděte. Z těchle krutých záběrů vás bude mrazit!

Varování: Tyhle záběry jsou jen pro odvážnější povahy.
Vydáno: 02.05.2018
Muže brutálně napadl lev, kterého choval od mláděte
Autor: youtube.com Muže brutálně napadl lev, kterého choval od mláděte
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ne náhodou patří lvi do skupiny divokých šelem. Na rozdíl od takové kočky domácí totiž neexistuje nikdy stoprocentní jistota, že v nich původní zvířecí instinkty nezvítězí nad lidskou výchovou, a pak vám pomáhej bůh, protože v takovém případě tzv. králové zvířat nemají rovného. Přesvědčil se o tom nedávno i 67letý majitel parku pro divoké šelmy v Jižní Africe.

Brit Mike Hodge se o rezervaci stará spolu se svou ženou, turisté se mohou uvnitř rezervace projíždět auty a zblízka setkávat s hlavní atrakcí celého parku, ochočenými lvy. Jak se tak ukázalo, jeden z nich, lev Shamba, kterého Mike vychovával v parku již od mláděte, zase tak ochočený nebyl. Video z brutálního útoku na 67letého muže koneckonců mluví za vše. Musíme vás předtím však varovat, záběry jsou extrémně nepříjemné na pohled.


Hodge naštěstí přežil, ačkoliv utrpěl vážná zranění v oblasti krku a čelisti, nyní už se zotavuje. Lev byl nicméně po útoku zastřelen a park uzavřen. Celá věc se musí nejprve prošetřit, aby se přišlo na to, co vlastně tragický incident způsobilo. Hodge vstoupil do ohrady původně za účelem prošetřit podivný zdroj zápachu, který lvy zneklidňoval.

Článek je zařazen v: lev , mládě , park , rezervace , majitel , divoká šelma , útok , jižní Afrika