návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

VIDEO: 19letá studentka se omylem uhodila masivním dildem, až jí vypadaly řasy! Tyhle záběry baví internet

Dívka zrovna pařila v klubu a tancovala, přičemž měla v ruce obrovské dildo, s kterým točila na všechny strany. Pak se jí situace poněkud vymkla z rukou.
Vydáno: 14.01.2020
Párty
Autor: istockphoto.com Párty

I když to měla být původně zábava, mladá dívka Tegan přišla po téhle události o skoro všechny řasy na jednom svém oku. Nutno podotknout, že byly dle záběrů nejspíše umělé. I tak ale utrpěla docela šok, když zjistila, že jí zásah dildem takhle odzbrojil. Tancovala zrovna v klubu s dildem v ruce a dobře se bavila. Jenomže jí při tom asi nedošlo, že by neměla dildem točit v ruce v blízkosti svého obličeje. Když se pak udeřila přímo do oka, už bylo pozdě nad tím přemýšlet. Přišla o velkou část řas na jednom oku, naštěstí se ale z šoku brzo vzpamatovala a přišlo jí to vtipné. No a lidem docela taky. Video získalo na 28 tisíc lajků a dva tisíce sdílení.

Článek je zařazen v: virály , dildo , studentka se uhodila dildem , zábavné video , zábava , vtip

reklama