2leté dítě vykouří 40 cigaret denně. 1
Autor: YouTube.com/News Leak Replacement/Newsflare 2leté dítě vykouří 40 cigaret denně. 1

VIDEO: 2letý kluk vykouří 40 cigaret denně a zapíjí je kávou! Z reakce jeho rodičů vám půjde mráz po zádech

Publikováno: 15.08.2018
Malé dítě z Indonésie bojuje s děsivou závislostí. Proč si musí každý den dopřávat takové množství cigaret?

reklama

A nyní si dáme ukázku špatného rodičovství, z které se některým z vás možná bude i zvedat žaludek. Rapi Ananda Pamungkas je dvouletý chlapeček z Indonésie, který se i ve svém batolícím věku musí potýkat s děsivou závislostí. Ve svém útlém věku totiž vykouří neuvěřitelných 40 cigaret denně a rád si k nim ještě ke všemu dá i svou oblíbenou kávu! Jak je něco takového vůbec možné?

Klukova závislost začala podle jeho rodičů ve chvíli, kdy malý Rapi zvedl ze země zbytek cigarety, který odhodila jeho maminka a po jejím vzoru začal kouřit. A co na to jeho rodiče? Těm pohled na dvouleté kouřící dítě přišel legrační a prostě se mu jen vesele smáli. Tato situace se opakovala ještě několikrát a oni vždy nechali svého syna cigarety dokouřit. Smích je ovšem přešel ve chvíli, kdy se batole začalo dožadovat dalších a dalších cigaret a začalo na nich být doslova závislé.

Během pouhých dvou měsíců se tak Rapi dostal do stavu, kdy musí vykouřit 40 cigaret denně, a pokud nedostane svou dávku, ihned začne šílet. Rodiče proto jeho požadavek vždy splní. „Když mu nedáme cigaretu, nedokáže večer spát a začne ihned brečet,“ tvrdí jeho maminka Maryati, která doplňuje, že si dítě dává cigaretu rádo ke kávě a dortu. A rodičům prostě nedochází, že by strašlivou situaci mohli ukončit tím, že mu cigarety přestanou kupovat.

„Já mu prostě nedokážu říct ne, když mě prosí o cigaretu. Ani já nekouřím tolik, co on,“ dodává jeho otec Misbahudin. Rodiče sice dodávají, že hodlají s dítětem (konečně!!) vyhledat odbornou pomoc, jejich laxní chování a podivné reakce ovšem musí vyděsit snad každého dospělého. Doufejme, že jim brzy přispěchá na pomoc někdo, kdo toho ví o rodičovství víc než oni a dítě jeho závislosti nadobro zbaví.

 

 

Jak vypadá chlapec teď?

VIDEO: Pamatujete si na tohoto kluka, co vykouřil 40 cigaret denně? Takhle neuvěřitelně vypadá dnes!

Kde mají nejdražší cigarety? 2

ODHALENO: Tohle je země s nejdražšími cigaretami na světě! O kolik jsou dražší než v Česku?

reklama