Virály

16. června 2022 13:44

redakce Prima Lajk

VIDEO: 61letá babička začala chodit s o desítky let mladším zajíčkem. Co šíleného plánují?

Pár s velkým věkovým rozdílem znovu šokuje internet.

Jednašedesátiletá Cheryl se svým čtyřiadvacetiletým manželem Quranem McCainem plánuje rodinu. Pár se vzal v roce 2021, několik let poté, co se seznámili v obchodě, ve kterém Quran pracoval pro syna Cheryl. Přesněji řečeno to bylo v roce 2012, tehdy bylo Quranovi pouhých 15 let. Po druhé se viděli až v roce 2020.

Následně spolu zhruba rok randili a pak Quran vyslovil žádost o ruku. Svou svatbu poté streamovali pro více než 20 000 lidí. Nyní se tento pár odhodlal k dalšímu kroku, a to sice plánování miminka. „Vždycky si přál dítě a já chci být matkou jeho dítěte. Samozřejmě kvůli svému věku musíme zvolit buď náhradní mateřství nebo adopci. Cheryl má z předchozího vztahu sedm dětí ve věkovém rozmezí od 29 do 41 let.

Navzdory některým nepřejícím komentářům však tato dvojice vystupuje jako tým. „Je to moje žena. A to dokud nás smrt nerozdělí,“ říká Quran ve videu a poté políbí svou manželku na rty. „Je to moje spřízněná duše, nikdy jsem s nikým neměla tak silné spojení. Dělá mě šťastnou a já jeho,“ vyprávěla zamilovaně Cheryl.

@kingqurannewpage

Reply to @jessy_roarington TOGETHER FOREVER #reply

♬ original sound - King 🤴🏾 Quran


Přečtěte si také