Virály

16. března 2020 14:32

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: 94letá babička vyslovila na své narozeniny neobvyklé přání. Pobavila tím celý internet

Všichni zpívají všechno nejlepší k narozeninám a babička sfoukává svíčky na svém dortu. Pak pronese přání, které je vrcholem sarkasmu.

Babička žijící v Americe pobavila celý internet svým dost netradičním přáním. Celá její rodina jí zazpívala a ona pak sfoukla svíčky. Když hluk utichnul, prohlásila: „No, děkuji moc. Doufám, že jsou moje poslední.“ Tímhle chmurným, ale přece zábavným přáním pobavila internet, jelikož ho zachytila na kameru její vnučka Paulina, která ho dala na TikTok.

Pauline ani rodina tím nebyla nijak šokovaná, protože tenhle vtip už říká jejich babička několik posledních let. Kdo její vtip nezná, může to brát vážně a mít z toho špatnou náladu. Jenže pravda je taková, že žena je plná života a rozhodně se nelze řídit tím, co vždy říká při krájení dortu. Má prý velmi dobré vzpomínky na doby, kdy byla ještě malá holčička, je zdravá a plná života a velmi nezávislá, dokonce sama jezdí.

Video sdílela proto, že chtěla ukázat, že i v takovém věku má její babička dobrou náladu a dokáže si ze svého věku udělat srandu. Nemá internet ani mobilní telefon, tak neví, že se stala hitem internetu. Kdyby tomu ale rozuměla, určitě by ji to potěšilo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také