Dítě přemluvilo rodiče ke koupi konzole pomocí prezentace
Autor: istock.com Dítě přemluvilo rodiče ke koupi konzole pomocí prezentace

VIDEO: 9letý kluk chtěl k narozeninám Xbox! Své rodiče přemluvil parádní prezentací

rd. Publikováno: 02.05.2022
Chcete herní konzoli? Tak udělejte prezentaci, radí 9letý chlapec z Ameriky.

reklama

Asi si určitě vzpomenete na momenty z dětství, kdy jste si něco tak strašně přáli, že jste následně rodičům byli ochotní slíbit takřka cokoliv, jenom aby vám to koupili. Podobná taktika dětem fungovala před dvaceti lety, kdy jejich přání byla přece jen o něco skromnější, a funguje i dnes, kdy si rodiče většinou za přání ratolestí už pořádně připlatí.

 

Je to koneckonců i případ 9letého chlapce z Ameriky, který si zoufale přál k narozeninám dostat Xbox Series X. V prezentaci například zmiňuje, že jeden z důvodů je i ten, aby s tátou mohl hrát hru Madden 22, rád by ovšem hrál i další hry. Nakonec ještě k prezentaci přidal link na stránky obchodu, kde byla konzole právě za příhodnou cenu. Prezentace pak zjevně na rodiče zapůsobila, hned v dalším příspěvku jeho maminky na TikToku totiž mladý kluk ke svému nadšení konzoli rozbalil.

@qtwithcurls0324 You deserve it baby boy! Happy 9th Birthday Check out the previous video to see what this is about #mcdonaldshacks #DIYwithBlock #Fyp #DuetDoWet original sound - user5173653853820

 

Emoce na LANovém Call of Duty turnaji 1

VIDEO: Výbuch emocí po utkání esportu málem vedl k bitce! Vážně hry nezvyšují agresi u mladých?

reklama