Virály

21. února 2021 10:16

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Ajťák na TikToku ukázal, jak přinutit udělat Siri cokoliv, co si budete přát! Co jí musíte říct?

Jeden z ajťáků ukázal uživatelům na TikToku zajímavý trik, díky kterému váš mobil udělá nebo řekne, cokoliv chcete, a provedl uživatele řadou jednoduchých kroků na iPhonu.

Technický expert sdílel šikovnou techniku se svými 4,4 miliony sledujících s řečnickou otázkou, jak se jim to líbí. Podle něj může Siri přinutit říct, co si přejete – včetně frází jako je „díky, tati“. Jednoduchý návod začíná otevřením aplikace zkratek a výběrem možnosti „vytvořit osobní automatizaci“, pak se stiskne „nabíječka“, dále „přidat akci“ a vybere se možnost „mluvit textem“. Pak můžete zadat, cokoli chcete. Ukazuje, že můžete naprogramovat telefon tak, aby něco řekl, kdykoli je připojen, s možností zadat jakékoli slovo nebo frázi, po které vaše srdce touží. Kaan, který má také 220 tisíc sledujících na Instagramu, vysvětlil, že jde o další trik na iPhone, o kterém zaručeně nevěděl.

Po provedení návodu telefon vždy řekne to, na co ho jeho uživatel naprogramuje. Aby dokázal, že to funguje, technický expert Kaan připojil svůj telefon, který mu zdvořile odpověděl: „Děkuji, tati“. Mnoho z jeho fanoušků uvedlo, že to udělali, a někteří řekli, že se rozhodli pro hrubé fráze, které jim teď Siri říká. Jiní na to šli vtipnějším způsobem, takže jejich zařízení teď říká třeba „Ano, nakrm mě!“ Někdo jiný to okomentoval: Teď pokaždé, když připojím telefon, říká mi „holubí karbanátek“, a já se pokaždé vyděsím. Můžete však zadat do telefonu jakoukoliv frázi, kterou sami chcete, ničím omezené to není.

Kaan pravidelně sdílí hacky iPhone na TikToku jako součást pokračující série.

@kaansanity

This is so amazing guys! 😳 #iphonetrick #iphonetricks #iphonetips #fyp #LearnOnTikTok #TikTokPartner

♬ original sound - aakaanksh


Přečtěte si také