návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Australský hasič zachránil klokaní mládě z hořícího pekla. Jeho hrdinský čin teď obdivuje celý svět

Na Youtube se objevilo video, které dává alespoň trochu naděje.
Vydáno: 07.01.2020
Sam McGlone 6
Autor: instagram Sam McGlone 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Čtyřiadvacetiletý dobrovolný hasič Sam McGlone ho sdílel ve čtvrtek na svém Youtube kanále. McGlone cestuje po světě a točí vlastní krátká videa a zároveň se živí jako model. Nyní se ve své domovině snaží pomáhat uhasit ničivé požáry, které devastují zdejší faunu i flóru. Na nahrávce, kterou pořídil za pomocí své GoPro kamery můžete vidět, jak se mu během hašení ohně podařilo najít osiřelé mládě klokana, které se skrývalo před ohnivým peklem pod kusem klacku.

Mladý muž zvíře okamžitě bere do rukou a odnáší směrem k autu, kde ho zabalí do deky a poskytne mu trochu vody. Vystrašené zvíře pak v pořádku převezli na nejbližší veterinární stanici. Tenhle drobeček měl neuvěřitelné štěstí, bohužel to se nedá říct o všech. Odhaduje se, že v důsledku těchto zničujících požárů zahynulo přes 480 milionů zvířat.

 

Článek je zařazen v: požáry , Austrálie , hasiči , klokan , zvířata , Sam McGlone