Virály

25. května 2022 13:31

redakce Prima Lajk

VIDEO: Bezdomovec uspořádal narozeninovou oslavu pro svého psa. Tohle vás zahřeje u srdce!

Sám nemá téměř nic, přesto se postaral o to, aby měli jeho čtyřnozí miláčci všechno.

Ne nadarmo se říká, že je pes nejlepším přítelem člověka. Ať už totiž v životě poděláte cokoli, ba dokonce ztratíte střechu nad hlavou, pes i přesto zůstane vaším věrným společníkem. A možná právě proto se rozhodl bezdomovec z Kolumbie zvaný Choco poděkovat svým dvěma pejskům za jejich lásku a uspořádal jednomu z nich skromnou, ale kouzelnou narozeninovou oslavu.

Překrásnou chvilku se podařilo zachytit na video neznámému kolemjdoucímu. Nahrávka doslova obletěla sociální sítě a média skrz na skrz a proslavila majitele i jeho psí společníky, kterým se rozhodli místní pomoci. Na videu je vidět, jak všichni tři sedí na schodech a pejsci mají nasazené párty kloboučky, zatímco Choco dává svíčky na dort. Tento moment je jasným důkazem toho, že díky lásce se cítí člověk opravdu plný.

Jakmile se totiž video dostalo na veřejnost, bezdomovci byla nabídnuta pomoc a důstojnější šance na život. Choco se se svými pejsky dokázal postavit na nohy a věřte tomu, nebo ne, díky Instagramu je z něj teď skutečný influencer se 186 tisíci sledujících. Zázraky se opravdu dějí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také