Trapas na trati v závodě na 400 metrů pobavil diváky.

Zatímco obdařené ženy při sportovních činnostech řeší trable s oděvem ve vrchní části těla, zejména v oblasti hrudníku, muži pro změnu mají občas problém tam dole. Potvrdil to čerstvě i Ital Alberto Nonino v závodě na 400 metrů v Kolumbii, když doběhl poslední kvůli jednomu maličko trapnému incidentu. Uprostřed závodu mu totiž vylezl penis z trenek.

Zatímco Ital dobře odstartoval ve středním pruhu, diváci s orlíma očima si po pár vteřinách všimli, že si neustále sahá do oblasti genitálií. Následný zoom ukázal, že se závodník musel prát s nepříjemným problémem, což nakonec vedlo k jeho velkému zpomalení. S časem 51,57 sekund doběhl do cíle poslední.