Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Virály

VIDEO: Bizár! Břišní tanečnice byla zatčena proto, že její tanec byl až příliš sexy. Souhlasíte?

Břišní tanečnice z Ruska jménem Ekaterina Andreeva (31) asi na tuhle noc jen tak nezapomene. Lektorka břišního tance, která ve své domovině vede se svým manželem dokonce školu tance, byla zatčena za to, že prý podněcovala lidi k nemorálnosti.
Vydáno: 11.02.2018, CharL
Ekaterina Andreeva  4

Na videu můžeme vidět, jak kráska oděná do lehce vyzývavých šatů, které odhalovaly kousky její kůže, tančí uprostřed nadšeného davu. Podle videa místní policie vyhodnotila, že její tanec byl až příliš sexy a že by díky němu mohla lidi podněcovat k neposlušnosti a nemorálnosti.

Egyptské úřady byly ve vyhodnocování věci neúprosné. „Pravidla pro taneční výkon ukládají umělci povinnost nosit spodní prádlo, paní Andreeva žádné spodní prádlo neměla a celé její vystoupení bylo velmi provokativní,“ nechal se slyšet žalobce.  Samotná tanečnice byla nakonec z vazby propuštěna na tučnou kauci. Momentálně má prý zakázáno tancovat, ale případ se i nadále prošetřuje.  

 

Reklama
Článek je zařazen v: břišní tanečnice, kuriozity, zatčení, Ekaterina Andreeva
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama