Virály

12. března 2019 10:34

redakce Prima Lajk

VIDEO: Blíží se pokračování megahitu Bohemian Rhapsody!? Tohle tvrdí bývalý kamarád zesnulého Mercuryho!

Blíží se snad pokračování Bohemian Rhapsody?

Včera internetem otřásla zpráva, že se v rodinných kruzích kapely Queen začíná uvažovat o možném pokračování k loňskému filmovému hitu Bohemian Rhapsody o životě zpěváka Freddieho Mercuryho.

Stránka Page Six uvedla komentář od přítele kapely Queen Rudiho Dolezala, který kromě výše zmíněných domněnek také dodal, že manažer kapely Jim Beach podle něj určitě plánuje pokračování, jež by začínalo koncertem Live Aid. Zní vám to podezřele? Nebojte, nám taky.

Z hlediska příběhu to totiž nedává příliš smysl. Po výše zmíněném Live Aid koncertu se totiž Mercury stáhl víceméně do ústraní, jeho následující alba nebyla zdaleka tak úspěšná a šest let nato zemřel. První film navíc z velké části zmírňoval zpěvákovu homosexualitu a bitvu s AIDS, těžko si tak představit, že by vzniklo pokračování o té nejhorší části jeho života. Naštěstí už si to ani představovat nemusíme. Producent filmu Graham King byl ohledně spekulací kontaktován a jeho mluvčí vše popřel – žádné pokračování se tak nechystá. A to je nejspíš jedině dobře.


Přečtěte si také