návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Blíží se pokračování megahitu Bohemian Rhapsody!? Tohle tvrdí bývalý kamarád zesnulého Mercuryho!

Blíží se snad pokračování Bohemian Rhapsody?
Vydáno: 12.03.2019
Bude další Bohemian Rhapsody? 2
Autor: 20th Century Fox Bude další Bohemian Rhapsody? 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Včera internetem otřásla zpráva, že se v rodinných kruzích kapely Queen začíná uvažovat o možném pokračování k loňskému filmovému hitu Bohemian Rhapsody o životě zpěváka Freddieho Mercuryho.

Stránka Page Six uvedla komentář od přítele kapely Queen Rudiho Dolezala, který kromě výše zmíněných domněnek také dodal, že manažer kapely Jim Beach podle něj určitě plánuje pokračování, jež by začínalo koncertem Live Aid. Zní vám to podezřele? Nebojte, nám taky.

 

 

Z hlediska příběhu to totiž nedává příliš smysl. Po výše zmíněném Live Aid koncertu se totiž Mercury stáhl víceméně do ústraní, jeho následující alba nebyla zdaleka tak úspěšná a šest let nato zemřel. První film navíc z velké části zmírňoval zpěvákovu homosexualitu a bitvu s AIDS, těžko si tak představit, že by vzniklo pokračování o té nejhorší části jeho života. Naštěstí už si to ani představovat nemusíme. Producent filmu Graham King byl ohledně spekulací kontaktován a jeho mluvčí vše popřel – žádné pokračování se tak nechystá. A to je nejspíš jedině dobře.

Článek je zařazen v: Freddie Mercury , Bohemian Rhapsody , Queen , Live Aid , koncert , nemoc , smrt , film