VIDEO: Bodybuilder brutálně napadl teenagera v posilovně! Co ho k útoku vyprovokovalo?

Bodybuilder napadl v posilovně teenagera.

Nebudeme lhát, my v redakci nepatříme zrovna k největším fanoušků posilování. Možná tak zvedání půllitrů v hospodě, hraní Fify a příležitostné dobíhání tramvaje. Tím to ale hasne. Jenže podle všeho existují i lidé, kteří si to v posilkách užívají – tvrdě na sobě totiž makají a pak si fotí své bicepsy před zrcadlem, aby si je mohli později nahrát na Tinder a balit na ně holky.

Jeden takový teenager si teď ale v jinak mírumilovné Kanadě na vlastní kůži vyzkoušel, jaké to je, když jinému borci v posilovně tak trochu hrábne. Jak uvidíte na následujícím videu, Charles Lalaonde se v klidu připravuje na svůj trénink, když v tom přijde naštvaný borec, který ho okamžitě začne vyhánět pryč. A co že mu tolik vadilo?

Podle všeho u vzpírání Charles vydává opravdu hlasité zvuky. Jaké? Možná vzdychání? Nebo váha závaží dopadající na zem? Těžko říct, vážně do posilovny nechodíme. Každopádně video pořídil Charlesův trenér, a právě díky záběrům teď Charles nejenže útočníka žaluje, a ten už se mimochodem do posilovny nikdy nepodívá, zároveň ale mladík obdržel roční permanentku do svého vysněného fitka. Tak vidíte, spravedlnost přece jen existuje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také