Virály

6. května 2020 11:31

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Boxerka používala svého psa jako sparing partnera! Jaký trest jí za nechutný čin hrozí?

Pro někoho je tohle možná zábava, ovšem jestli máte rádi zvířata a slabší žaludek, tak se na to raději nekoukejte. Ženu už vyšetřují kvůli tomu, že trénovala box na svém psovi.

Trénovat box je asi fajn. Ale není to moc v pohodě v momentě, kdy si vyberete na to boxování psa. Žena pocházející ze státu Idaho přitom ale udělala přesně tohle. Na snapchatu zveřejnila video, v kterém si nasadila boxerské rukavice a začala „trénovat“ na německém ovčákovi, kterému dala několik úderů. Někdo v pozadí, kdo celý zápas natáčí, pak říká něco ve smyslu „Jsme boxerská zvířata. Kde je Sarah McLachlan?“ a začne se smát.

Na konci klipu se pak ještě žena chlubí, že psa zasáhla tak tvrdě, že to mohla cítit přes rukavici… Co na to říct, je to nechutné. Původní video jeho autoři už odstranili, ale mezitím už bylo pořízeno tisíce jeho kopií. Video pobouřilo tisíce lidí a ženu samozřejmě nahlásili, takže je teď vyšetřovaná pro svoje neadekvátní chování ke zvířeti. Za ženou byl nakonec poslán humánní úředník, aby situaci prodiskutoval. Pokud by žena byla obviněna, hrozí jí až 6 měsíců vězení nebo pokuta 124 tisíc korun.


Přečtěte si také