Virály

18. května 2021 16:33

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Bývalý americký pilot tvrdí, že viděl UFO každý den několik let! Vidíte ho v tom taky?

Pilot, který roky létal u amerického námořnictva, prohlásil, že vídával v oblacích mimozemský talíř každý den.

Nedávno byly zveřejněny nové záběry, které ukazují údajně mimozemský létající talíř – jde o neindentifikovaný kruhový objekt, který se vyskytoval na obloze u pobřeží San Diega v červenci v roce 2019, kdy mu čelila bojová loď s názvem USS Omaha tváři v tvář. A americký stíhací pilot Ryan Graves dokonce řekl, že jeho posádka viděla, že UFO vletělao mezi roky 2015 a 2017 na stokrát do chráněného vzdušného prostoru. Řekl, že se upřímně obává bezpečnostní hrozby – kdyby totiž šlo o taktické tryskové letouny z jiné země, byl by to sice problém. Podle něj by to mohla být letadla utajovaná USA, nebo něco úplně jiného.

Tvrdí, že je těžké to vysvětlit, pokud vezmeme v úvahu rotaci, máme určité nadmořské výšky, pohon. Zatím ještě nikdo pořádně neví, co to doopravdy je. Graves si však myslí, že by mohlo jít s největší pravděpodobností o program sledování hrozeb. Další teorií je, že by to mohla být také technologie z Ruska nebo Číny, a dodal, že ta je na mnohem pokročilejší úrovni než cokoli, co mají v USA. Mohlo by prý jít o technologii, která dokáže letět až 13 tisíc mil za hodinu, dokáže se vyhnout radaru a létat nejen vzduchem, ale i vodou, případně vesmírem. A nemá žádné zjevné známky pohonu, žádná křídla ani ovládací plochy, a přesto může vzdorovat přirozeným účinkům zemské gravitace.

Něco takového by to skutečně mohlo být – jestli jde však skutečně o sledovací zařízení nějaké země, nebo o UFO, to už můžeme spekulovat.

Sdílejte článek
Štítky UFO technologie San Diego USA Rusko Čína frisbee Námořnictvo Spojených států amerických mimozemský život mimozemšťani americký pilot Ryan Graves USS Omaha

Přečtěte si také