Virály

12. dubna 2022 14:54

redakce Prima Lajk

VIDEO: Bývalý kriminálník přiznal, jakých vězeňského zlozvyků se nemůže zbavit

Muž, který byl čtyři roky ve vězení, sdílel zlozvyky, jenž mu i po propuštění na svobodu zůstaly v paměti.

Vězení člověka poznamená na celý život a je jedno, jestli byl za mřížemi dva měsíce nebo dva roky. Kriminál je prostě úplně jiný svět s odlišnými pravidly a zvyky, na které se nejen těžko zvyká, ale i odvyká. Bývalý zločinec Dontrell Britton, s nímž se život úplně nemazlil, strávil v chládku čtyři dlouhé roky za distribuci drog. Po propuštění však na sobě začal pracovat, stal se podnikatelem, influencerem a fitness trenérem.

Působí nejen na Instagramu, ale i na sociální síti TikTok, kde čas od času poodhalí určité detaily z vězeňského života. V jednom z nedávných videí tak přiznal, jakých zlozvyků z kriminálu se prostě nemůže zbavit, přičemž většina z nich se točí zejména kolem hygienických návyků.

@

♬ -

Jedním z nich je například to, že používá záchod, v případě malé potřeby, v kleče, aby zamezil „šplouchání a cákání“. Do sprchy se poté Dontrell naučil brát si přezuvky, protože ty se ve vězení neudržovaly vždy čisté. Stejně tak má na paměti, že musí mít boty vždycky po ruce – „může se stát cokoli, když nejsi připravený“. V neposlední řadě se Dontrell svěřil, že nosí své kalhoty vždycky vysoko. Důvodem je to, že pokud je má ve vězení nějaký muž nízko, je to jistá forma flirtování.

Sdílejte článek

Přečtěte si také