Virály

8. září 2022 18:29

redakce Prima Lajk

VIDEO: Cesta tiktokerky ke gynekologovi se pořádně zvrtla! Co se stalo?

Tiktokerka chtěla vyrazit ke gynekologovi. Co se pokazilo?

Mladá tiktokerka se stala virální poté, co sdílela příběh o své cestě ke gynekologovi v cizí zemi, která skončila kompletní katastrofou. Kanadská influencerka zrovna trávila čas v Německu, když potřebovala navštívit gynekologa kvůli pravidelné roční kontrole.

V příběhu říká následující: „Moje tchýně, požehnej jí, mi domluvila schůzku a řekla: ‚Přinesla sis šaty?‘ a já na to: ‚Je zima, proč bych si brala šaty?‘ A ona: ‚Chceš si nějaké půjčit?‘ A já na to: ‚Proč bych si měla půjčovat šaty?‘“

Ten důvod jí došel o pár hodin později. V Kanadě jsou totiž ženy zvyklé, že u doktora obdrží jednorázový plášť, který si kvůli prohlídce navlečou a pak vyhodí. To ale v Evropě není standardní praxí, jakmile tak dívka došla k doktorovi, který ji následně poslal se převléci, došlo jí, proč jí tchýně zkoušela vnutit některé z jejích šatů. Na prohlídku tak nakonec musela z převlékárny přijít jen ve svém svetru.

@cassidymarierobertson

PART 2: Storytime.. Going to the Gyno in another country! 😅 #storytime #story #doctorvisitgonewrong #gyno #canadianingermany #funny

♬ original sound - Cassidy

To ale nebyl bohužel konec celé návštěvy. Když totiž došlo na prohlídku ňader, začal jí doktor prsa zvláštním způsobem poplácávat, což vedlo k tomu, že se dívka začala extrémně potit. Bohužel pro ni ale prohlídka prsou zahrnuje i sahání mezi podpaží. Nakonec tak odcházela od doktora úplně rezignovaná, vyčerpaná a zničená z neuvěřitelně trapného zážitku. Sranda je, že celý tenhle vtipný příběh na TikToku zhlédlo více než 1,3 milionu lidí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také