Virály

4. března 2019 15:41

redakce Prima Lajk

VIDEO: Čeští puberťáci slovně útočili na prodavačku a měli z toho srandu. Z těchto záběrů bude každému rodiči smutno

Na nechutném videu zaútočila slovně parta teenagerů na vietnamskou prodavačku, která je vyhodila z obchodu za sprosté chování. Odmítali odejít a naschvál ji provokovali.

Na nechutném videu skupinka mladíků cíleně provokuje prodavačku, která chce celkem oprávněnou věc. A sice to, aby skupina opustila zázemí jejího obchodu, když se tam neumí chovat. Nevíme sice, co všechno videu předcházelo: Zachycuje ale to, jak prodavačka už celkem naštvaně křičí na teenagary, aby šli pryč.

Namísto toho jeden z nich ale vytahuje telefon a začíná si to natáčet. "No tak dělej!," provokuje jeden z mladíků Vietnamku a chce, aby ho napadla. Ta si to ale nenechává líbit a neurvalé a sprosté teenagary odstrkuje a řve po nich. Nakonec jim vyhrožuje, že zavolá policii. "Jak se jí bojí," komentuje kameraman chování jeho kamaráda, který začal ustupovat.

Mají z toho jenom srandu a prodavačce ještě sprostě nadávají. "Jdi do pí*i," slyšíme mimo jiné na záběrech... Videem se ještě skupinka pochlubila na internetu. Vážně je to s dnešní mládeží už takhle špatné?!

Sdílejte článek

Přečtěte si také