Virály

5. května 2022 15:22

redakce Prima Lajk

VIDEO: Chaos na koncertě známého rappera! Fanoušci chtěli vtrhnout do VIP sekce

Neurvalost fanoušků a lidí v posledních týdnech nezná mezí.

Začalo to fackou Willa Smitha na Oscarech a od té doby to na všech velkých akcích vypadá, jako by si členové publika, fanoušci, návštěvníci stadionů a všichni další řekli, že je rázem v pohodě, když začnou jednat neurvale, útočit na komiky, napadat sportovce a vůbec se chovat jako neřádi. A to jsme použili opravdu slabý výraz.

Dalším důkazem budiž několik desítek lidí, kteří se na koncertě rappera Playboi Cartiho na festivalu The Smokers Club v Kalifornii z ničeho nic pokusili vtrhnout do sekce omezené pouze pro VIP hosty. Jejich divokému náběhu musela bránit ochranka na místě i členové ostrahy z dalších sekcí festivalu. Podle všeho není jasné, jestli byl při tomhle incidentu někdo zraněn.

Tím ale drama na koncertě neskončilo. Jen o pár minut později rappera přerušili organizátoři přímo během vystoupení, aby oznámili návštěvníkům, že na místě probíhá bezpečností riziko. To naštěstí nesouviselo s žádným útočníkem ani nevychovanými fanoušky, ale zřejmě s konstrukcí pódia, poněvadž fanoušky v sekci za velkým stožárem následně organizátoři poprosili, aby trochu ustoupili. Oprava problému následně trvala zhruba 40 minut. Na sociálních sítích si tak návštěvníci stěžovali, že celý festival připomínal slavné fiasko jménem Fyre Festival.

Sdílejte článek

Přečtěte si také