Virály

14. dubna 2022 14:04

redakce Prima Lajk

VIDEO: Chlapec koupil svým rodičům jejich vysněný dům. Šetřil na něj od 12 let

Chlapec splnil svým rodičům sen a pořídil jim za vlastnoručně vydělané peníze vytoužený dům.

Adam Beales (22) je populární youtuber z Irska s více než 3 miliony odběratelů. V lednu roku 2020 se mu jako dvacetiletému podařilo pořídit dům pro své rodiče. V důsledku pandemie se však oficiální přesun trochu pozdržel. V následujícím videu uvidíte slavnostní předání, kde mladík neskutečným dárkem překvapí své rodiče a mladšího bratra. Youtuber se nechal slyšet, že vše, co v životě dělal, dělal s vědomím toho, aby na něj jeho rodiče jednou byli pyšní. Je si vědom toho, že nic z toho by nedokázal nebýt jeho fanoušků, kterým je velice vděčný za jejich podporu.

„Jsem v takové pozici hlavně díky vám, lidem doma. Koukáte na moje videa, lajkujete, sdílíte, podporujete mě všemi možnými způsoby. A za to vám chci moc poděkovat, protože bez vás by nic z toho nebylo možné. Tohle je pro mě jedinečný moment. Kupuju své mámě a tátovi nový dům,“ řekl sympatický Adam.

Rodiče byli z jeho dárku absolutně v šoku. Jeho maminka plakala štěstím, táta nevěřil vlastním očím a bratr byl také ohromen. „Pořád mám pocit, že se za tři minuty probudím a budu si říkat: Ach, to je jen sen,“ okomentoval překvapení.

Sdílejte článek
Štítky děti Irsko dům rodiče youtuber láska YouTube Adam Beales

Přečtěte si také