Virály

10. prosince 2020 13:58

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Chlapec skončil v nemocnici poté, co spadl z létajícího draka! Jaká ošklivá zranění utrpěl?

Chlapec v Indonésii se vznášel na drakovi vysoko do nebes, ale něco se pokazilo, a on spadl z velké výšky na zem. Musel být hospitalizovaný.

Záběry ukazují skupinu rodin s dětmi, které se baví tím, že pouštějí draky. Jenomže jeden z chlapců se draka zachytil, a ten ho vynesl vzhůru do nebe. Letěl s ním vysoko do vzduchu, přičemž jedna jeho část pod vahou chlapce praskla, takže spadl na zem pod sebou. Lidé, kteří se stali svědky této události, jen zakřiceli zděšením. K incidentu došlo na střední škole v Lampungu. 12letý chlapec si při pádu zlomil ruce na šesti místech a musel podstoupit dvě operace. Jeho 28letý bratr Acil uvedl, že draka ovládal jiný sourozenec. Chlapec se prý často na draky už dříve zavěšoval, ale až nyní to skončilo nehodou.

Podobná situace už se stala v srpnu například na Tchaj-wanu, když se do nebes vznesla na drakovi teprve tříletá dívka. Záběry zastavující srdce ukazují, jak malá holčička padá z draka, zatímco pod ní stojí dav dospělých, kteří se ji pokoušejí zachytit. Holčička nebyla při incidentu vážně zraněná, ve vzduchu naštěstí byla jen 30 sekund a skončila bezpečně na zemi. Na začátku téhož týdne se další děvčátko ocitlo ve stejně děsivé situaci poté, co nafukovací jednorožec, na kterém seděla, vyplul na moře. Čtyřletá byla se svou rodinou na pláži v řeckém městě Antirrio v Korintském zálivu, když ji odnesl silný proud. Nakonec byla zachráněna trajektem asi půl míle od břehu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také