Virály

18. srpna 2020 16:52

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Týpek se pokusil ukrást sanitku, zatímco v ní pomáhali pacientovi! Tyhle záběry vás naštvou

Na bizarních záběrech můžete vidět zloděje, který se pokoušel ukrást ambulanci a nevadilo mu, že tam zrovna zdravotníci ošetřují pacienta.

Chlápek se snažil proniknout do sanitky, zatímco vzadu ve voze zdravotníci pečovali o staršího pacienta. Sanitka pro důchodce byla přivolená těsně po patnácté hodině. Když dorazila na místo, tak začali ošetřovat pacienta, který doma upadl. Jenže než se stačili o muže postarat a zavézt ho do nemocnice, tak nastalo další drama. Nějaký chlápek v tmavém oblečení se přiblížil k sanitce zaparkované vedle autobusové zastávky, pohlédl přes okno do auta a pak se vydal k zadním dveřím.

Poté, co zkontroloval, jestli je někdo v blízkosti, tak otevřel boční dveře řidiče. Naštěstí celou situaci zpozorovali dva záchranáři, kteří rychle otevřeli dveře sanitky a vyběhli za zločincem, který by jinak mohl s celým vozem (a taky s pacientem uvnitř) odjet pryč. Ještě před tím, než muže popadli, s ním chvilku zápasili a nakonec 51letého zloděje srazili na podlahu. Pak už pro něj přijeli policisté, zatímco pacienta mohli bezpečně převést do nemocnice. Uff, to jsou dneska lidi…

Sdílejte článek

Přečtěte si také