Virály

23. března 2019 16:56

redakce Prima Lajk

VIDEO: Chlápek spolkl pro zábavu živou zlatou rybku. Kvůli nechutnému činu skončil před soudem

Sedmadvacetiletý Josh na zábavném veletrhu vzal živou zlatou rybku do ruky a před zraky kamarádů ji spolkl. Teď kvůli téhle neuvážené hlouposti stane před soudem.

Kvůli 14sekundovému videu bude mít Josh nejspíš pořádný problém. Na záběru totiž drží v dlani živou rybičku, kterou si následně strčí do pusy a zapije ji pivem. Pak ještě otevře pusu a všem kolem ukazuje, že rybku opravdu spolkl. Nechutné video má ještě popisek „Snědl moji zlatou rybku“ s vysmátým emotikonem. Ochráncům zvířat už ale tak do smíchu nebylo. Způsobil tak totiž úplně zbytečně utrpení rybě.

Tím, že totiž byla ještě živá a procházela trávicím systémem člověka, zažila zbytečné utrpení a zemřela pod tlakem, rozhodl soud. Proto Josh dostal dvanáctiměsíční řád a bylo mu zakázáno po dobu 5 let vlastnit rybu. Také musel zaplatit kolem 2,5 tisíce jak příplatek oběti a skoro 9 tisíc za poplatky za soud. Rovněž mu bylo nařízeno, aby provedl 200 hodin neplacené práce a zúčastnil se pěti dnů rehabilitačních aktivit, aby přehodnotil jak konzumaci alkoholu, tak takovéto bláznivé nápady.

A to měl ještě štěstí, protože původně žalobce chtěl, aby šel do vězení!

Sdílejte článek

Přečtěte si také