Virály

29. června 2019 12:43

redakce Prima Lajk

VIDEO: Chlapík požádal přítelkyni o ruku poté, co ji nechal věřit, že padají s letadlem. Vážně tento hnusný prank vyšel?

Každá žena by chtěla slyšet od svého přítele kouzelná tři slova, kdy ji požádá o ruku a ona řekne své dychtivé "ano". Ovšem těžko říct, jestli je zrovna tohle ten nejlepší způsob.

Takovouhle žádost o ruku mladá žena určitě nečekala. Její přítel David Singhas pilotuje malé letadlo, a tak ji požádal, jestli by s ním nechtěla letět na vyhlídkový let poblíž jejich domova v Severní Karolíně. Aby jí to nebylo podezřelé, do malého letadla s sebou pozval i její kamarády. Potom když už byli ve vzduchu, najednou začal předstírat, že je s letadlem nějaká porucha. Začal iniciovat nouzové přistání.

Při tom byl v kontaktu s operátorem, s kterým byl taky domluvený, že na jeho přítelkyni zahrají divadlo. Musela si tak myslet, že je s letadlem opravdu něco špatně a že jsou v ohrožení života… Už byla trochu nesvá, tak jí řekl, aby přečetla nahlas nouzovou příručku, která zahrnuje místo nejbližšího přistávacího místa, což bylo pole. Nebrala to příliš dobře, ale David naléhal, aby pokračovala ve čtení.

Jako další položka byly bezpečnostní pásy a uvolněné předměty, na což David odpověděl, že jsou v pořádku. Předposlední položkou bylo, že pilot ve velení bude navždy milovat druhého pilota. To už pojala Liz podezření. Nakonec poslední otázka byla „Vezmeš si velícího pilota?“, na což se Liz rozplakala a David se jí zeptal znovu s prstenem v ruce. Řekla mu své roztřesené „Ano“. Ale není se čemu divit, že byla docela v šoku…


Přečtěte si také