Virály

15. března 2019 10:23

redakce Prima Lajk

VIDEO: David Beckham se jde poprvé podívat na svou nepovedenou sochu. Netuší ale, že to má celé háček

Fotbalový klub Los Angeles Galaxy připravoval sochu Davida Beckhama jako poctu tomuto slavnému hráči.

Jenomže do celého procesu slavnostního odhalení se připletl komik, moderátor a také dobrý kamarád Davida, James Corden, který má vlastní show s názvem The Late Show With James Corden. Vymyslel ďábelský plán, a to sice napálit Beckhama a podstrčit tam místo originálu sochu, která je naprosto ohavná a podobu s Davidem byste na ní hledali jen těžko.

Reakce fotbalového hráče je naprosto dokonalá. I když je zřejmé, že je naprosto vytočený a nevěří vlastním očím, mluví jako gentleman a snaží se celou situaci prodiskutovat v klidu s ostatními. „Vypadá trochu jinak, než když jsme se spolu bavili v Chicagu,“ byla jeho první reakce směrem k nastrčenému umělci, který předstírá, že sochu vytvořil.

„Podívejte se na mou bradu, oči a zadek! Jediné, co je na té soše dobré, jsou ty vlasy.“ Následně se ujišťuje u svých blízkých přátel, co si o tom myslí a ti mu tvrdí, že to vypadá úžasně. David se přesto nenechá ovlivnit a pokračuje: „Opravdu nevím, jak tohle může spatřit světlo světa.“ Následně nechá vypnout všechny kamery. „Je štěstí, že se na to nepřijdou podívat moje děti, protože kdyby tohle viděly, rozbrečely by se,“ pokračuje. „Nicméně i tak bych vám chtěl poděkovat, ale tohle je pro mě opravdu důležitá věc,“ řekne ještě směrem k designérovi. No, pusťte si tohle vtipné video sami. Garantujeme vám, že se nevydržíte přestat smát. Nás rozhodně pobavilo na výbornou!

Sdílejte článek
Štítky socha zábava David Beckham vtipy fotbal prank sranda

Přečtěte si také