Virály

14. června 2022 15:32

redakce Prima Lajk

VIDEO: Děsivý moment! Týpek spadl z balkonu během koncertu Harryho Stylese. Co se mu stalo?

Fanoušek ze Skotska spadl během koncertu Harryho Stylese z nejvyššího boxu.

Na tento koncert Dylan Wood (20) asi jen tak nezapomene. Mladík se s největší pravděpodobností chtěl opřít o zábradlí, to však bylo menší, než předpokládal, a on přes něj přepadl. O celém incidentu nyní promluvila chlapcova matka Marion Hawkinsová (39).

Ta popsala své pocity, které měla, když jí večer zavolal pracovník záchranné služby, aby ji informoval o zdravotním stavu jejího syna. Dylan Wood musel být po převozu do nemocnice připojen na ventilátor, lékaři tento krok zdůvodnili tím, že ho takto budou mít více pod dohledem. „Má otřes mozku, ale žádné zlomeniny, jen mu trochu tekla krev z nosu. Doktoři nemohli uvěřit tomu, že ten pád vůbec přežil,“ sdělila médiím znepokojená matka.

Později na svém Facebooku informovala o tom, že už je její syn konečně doma. Dylan je podle jejích slov unavený a rozrušený ze všeho, co se stalo. Ostatním lidem poděkovala za záplavu podporujících zpráv a celou situaci nazvala „zázrakem“. Na koncertě bylo zhruba 50 tisíc lidí a někteří z nich celý incident viděli doslova na vlastní oči. „Pořád jsem v šoku z toho, co se stalo na koncertě Harryho Stylese. Týpek spadl z balkonu nad námi přímo před nás,“ popsal uživatel Twitteru děsivý moment. „Musel jsem běžet k hlavním dveřím pro pomoc. Všichni kolem nás jsou v šoku a rozrušení. Doufám, že je kluk v pořádku,“ napsal další uživatel na sociální sítě.

Sdílejte článek
Štítky video koncert Harry Styles Dylan Wood děsivý pád

Přečtěte si také