Virály

14. srpna 2019 16:43

redakce Prima Lajk

VIDEO: Dítě skočilo z postele přímo na hlavu, když rodiče natáčeli video na Instagram. Jejich chování rozzuřilo internet

Máloco dokáže rozzuřit uživatele sociálních sítí tolik, jako bezohlednost rodičů. Ukázalo se to na videu, kde dítě skočilo z vysoké postele a spadlo na hlavu.

Možná až překvapivě velký rozruch vyvolalo video, které na svém Instagramu zveřejnila ruská hvězda sociálních sítí Sveta Ananas. Na zpomalených záběrech, které vznikly jako oslava jednoho milionu zhlédnutí manželova videa na TikToku, je totiž vedle rozesmáté Svety skákající do náruče svého muže vidět i jejich dvouletý syn Gabriel, který se ve stejném okamžiku vrhá z dvoupatrové postele směrem k zemi.

Dítě sice přistálo na matraci, jenže se odrazilo zpět do vzduchu a následně dopadlo přímo na hlavu. I přesto, že Gabriel pak bez zjevných známek zranění vstal a usmíval se na své rodiče, pod příspěvkem se strhla lavina kritických komentářů. Uživatelé v nich poukazovali na nezodpovědnost rodičů, kterým víc záleží na získaných lajcích než na vlastním dítěti. Používali přitom výrazy jako absolutní hanba, styďte se či nejhorší rodiče roku.

Svetu ale negativní reakce nerozhodily a všem svým kritikům adresovala příspěvek, v němž nazvala svého syna silným chlapem, který zvládne skok z výšky, a odmítla, že by byla špatnou rodičkou. Na video se nyní můžete podívat i vy a sami si udělat obrázek o tom, jak moc byla všechna kritika oprávněná.

Sdílejte článek
Štítky dítě video sociální sítě rodiče kritika komentáře bezohlednost

Přečtěte si také