Dvouleté dítě spadlo z okna ve třetím patře
Autor: Youtube Dvouleté dítě spadlo z okna ve třetím patře

VIDEO: Dítě spadlo z okna ve 3. patře a sousedé se ho pokoušeli zachránit. Tyto záběry děsí celý internet!

Publikováno: 14.02.2018
Takhle dramatické video se jen tak nevidí.

reklama

Děsivou podívanou zachytil na svou kameru kolemjdoucí v okrese Kağıthane v tureckém Istanbulu. Natočil totiž moment, kdy dvouleté dítě vyskočilo z okna. Předtím už z něj prý viselo téměř deset minut a pád přežilo jen díky pohotovým obyvatelům, kteří jej zachytili do nataženého povlečení.

Sousedé se i podle videa očividně snažili křičet a řvát, aby upoutali pozornost matky, která byla uvnitř v bytě, nedostali však žádnou odpověď. Dramatické video taky ukazuje vynalézavé obyvatele domu, kteří sundali z okolních prádelních šňůr ložní prádlo a roztáhli jej pod oknem do improvizované trampolíny, aby dítě držící se parapetu spadlo do měkkého. Naštěstí se to podařilo a dvouleté dítě svůj pád zázrakem přežilo bez jakéhokoliv zranění.

Gurkay Guney, soused, který se společně s pár dalšími vrhl do akce, řekl, že se dítě snažilo dostat zpět dovnitř, když už bylo zcela venku, nepovedlo se mu to ale, a tak se sám spustil do ložního prádla pod okny. Poté se ho prý snažili uklidnit, dát mu trochu vody a vyděšeného ho vrátili zpět rodině. Jiný obyvatel domu, který byl také svědkem nehody, uvedl, že jeho matka přišla dolů až poté, co bylo dítě zachráněno. Rodina dítěte odmítla mluvit s médii. Jak celý incident probíhal, můžete vidět na zmíněném videu, které následuje pod tímto článkem.

 

 

Otec zahodil novorozeně do kontejneru, kolemjdoucí ho zachránila

VIDEO: Otec zahodil své čerstvě narozené dítě do kontejneru. Dočkalo se ale nečekané záchrany. Tyto záběry vás rozpláčou

reklama