návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Dívce začaly hořet vlasy poté, co škrtla zapalovačem na náušnicích. Tyhle ohnivé záběry šokovaly internet

To si takhle vezmete na párty náušnice se zapalovači, abyste byli „cool“, ale nakonec jste spíš hodně „hot“...
Vydáno: 19.03.2019
Ženě vzplály vlasy kvůli náušnicím v podobě zapalovačů 2
Autor: Youtube / VersaceBoyEnt 2 Ženě vzplály vlasy kvůli náušnicím v podobě zapalovačů 2

Vybrat opravdu stylové oblečení a doplňky na párty není vůbec snadná záležitost. Abyste se stali středem pozornosti a získali si obdiv ostatních, musíte vymyslet něco opravdu originálního. Hlavní hrdinky videa, které se objevilo na internetu, vsadily na náušnice se zapalovači. A jak sami budete moci vidět ve videu níže, jedna z nich brzo zjistila, že to skutečně nebyl šťastný krok.

Jeden z kámošů se totiž rozhodl použít „ohnivý“ doplněk jedné z dívek k zapálení cigarety. Následně však kamera zabere druhou ženu, která na ukázku jen tak škrtne zapalovačem na svém uchu a v tu ránu jí chytnou vlasy na celé polovině hlavy. Na záběrech, které se ihned po zveřejnění staly virálními, je vidět, že se dívka oheň okamžitě snažila uhasit. Jaké tahle nehoda měla následky, ale není známo. Doufáme v to, že se nerozvážné teenagerce nic vážného nestalo, i když podle pořízeného videa se tomu jen těžko věří.

 

 

Zapálená nadšenkyně...

VIDEO: Šílená tanečnice si nalila alkohol na vagínu a pak ji zapálila! Podívejte se, jak ji hasila…

Článek je zařazen v: náušnice , zapalovač , vlasy , oheň

reklama