Virály

21. května 2021 14:35

redakce Prima Lajk

VIDEO: Dívka, která se ubránila únosci, použila techniku ze seriálu! Na co důležitého si vzpomněla?

Dívka zvládla vypjatou situaci s naprostým klidem.

Touhle dobou už jste nejspíš zaznamenali virální video ze Spojených států, na kterém je vidět 11letá Alyssa Bonal, kterou stalkuje 30letý Jared Paul Stanga. Muž kolem dívky třikrát obkrouží autem a následně na ni vyběhne s nožem při pokusu ji unést. Na záběrech je pak vidět, jak se dívka odvážně zuby nehty brání, což jí nakonec dost možná zachránilo život, jelikož se po pár vteřinách dává Stanga na útěk. Jenže co už na záběrech vidět není, je s jakým klidem a rozvahou vlastně malá Alyssa celou situaci zvládla.

Nejenže se dívka ubránila, ona totiž zároveň i označila útočníka modrým gelem. To je metoda, kterou odkoukala ze seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, aby později mohla policie pachatele snadno identifikovat díky důkaznímu materiálu v podobě DNA. Tak se mimochodem i stalo, po necelém dni policie muže vypátrala a on měl ruce stále od barvy. Prozradila ho navíc i poznávací značka auta, kterou policisté vypátrali na dalších záběrech z bezpečnostních kamer u nedaleké benzinky. Nyní je tedy muž obviněn hned z několika zločinů včetně pokusu o únos dítěte a s trochou štěstí tak stráví velkou část svého zbylého života za mřížemi.

Sdílejte článek
Štítky policie dívka klid únos seriál technika útěk pachatel USA virální video Jared Paul Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti

Přečtěte si také