Virály

17. listopadu 2018 16:56

redakce Prima Lajk

VIDEO: Dívka, která strčila kamarádku z mostu, byla obviněna. Z viny ji usvědčily tyto brutální záběry

Tragédie se přihodila v srpnu u řeky Lewis ve Washingtonu. Taylor (18) strčila svou kamarádku Jordan (16) z osmnáctimetrového mostu do vody. Ta si po pádu zlámala žebra a málem nepřežila.

„Chtěla skočit sama“, argumentuje Taylor. Ta kamarádku z mostu strčila, jelikož se k tomu nemohla odhodlat. Na mostě stojí šestnáctiletá Jordan v plavkách a skutečně se chystá skočit z mostu do řeky pod sebou. „Bála se skočit, tak mě poprosila, abych ji strčila. Nepřemýšlela jsem v tu chvíli nad tím, jaké to bude mít následky,“ řekla Taylor.

Jakmile se Jordan zabořila do vody, ozval se bolestivý nářek. Zbytek skupiny zůstal v šoku a okamžitě volali záchranku. Jen díky tomu Jordan přežila, i když měla ošklivá zranění. Při dopadu si zlomila šest žeber, měla propíchnutou plíci a vzduchové bubliny v hrudi.

Taylor svou kamarádku bezohledně ohrozila na životě, což se považuje za hrubý přestupek. Hrozí jí tak jeden rok vězení a k tomu pokuta až do výše kolem sta tisíc korun. „Přijímám tento trest a jediné, co mohu udělat, je doufat, že to pro Jordan a pro mě bude nejlepší,“ řekla.

Sdílejte článek
Štítky Washington, D.C.

Přečtěte si také