návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Dívka použila přípravek na obočí, po kterém jí úplně zmizelo. Její překvapená reakce baví internet

Z tohoto zážitku plyne jen jedno poučení... nikdy nekupuj zajíce v pytli.
Vydáno: 05.02.2018
Dívka přišla o levé obočí
Autor: Youtube Dívka přišla o levé obočí
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Možná krutou, ale poměrně častou lidskou vlastností je smát se cizímu neštěstí. A ne že bychom chtěli být škodolibí, ale tohle video jsme vám prostě museli zprostředkovat. Jde totiž o záběry dívky, která se rozhodla vyzkoušet speciální tekutinu, která jí měla vytetovat obočí. Když si výrobkem objednaným na internetu otřela obočí, nastala krátká chvíle ticha, když si uvědomila, že její levé obočí zmizelo. Ve videu, které vysílala online, pak jen zoufale vykřikla: Kde je k***a moje obočí?

K použitému produktu pak uvedla, že nápis na krabičce byl v čínštině, takže jej nemohla přečíst. Z nějakého důvodu si prý myslela, že má přípravek nechat působit 30 minut. Teprve po katastrofě si přečetla recenze zákazníků k produktu a zjistila, že vodičku měla aplikovat pouze na pět minut. Dodala, že lituje toho, že si všechno  důkladněji neprostudovala před použitím, teď podle vlastních slov vypadá jako vetřelec z vsemíru. No, holka, za chyby se platí. A jak celá akce i onen moment prozření vypadaly, se podívejte ve videu níže.

 

 

Někdy to prostě nevychytáš...

Tohle je 21 lidí s nejšílenějším obočím! Podívejte se, jak si ženy dobrovolně deformují obličej!

Sophia Hadjipanteli - Modelka se srostlým obočím 8

GALERIE: Nejškaredější modelka na světě? Dívka si přestala trhat obočí! Vážně to přijde někomu hezké?

Článek je zařazen v: video , obočí , Žeňa , FAIL