návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Dívka sbírala po městě odpadky. Kvůli šikaně teď musí změnit školu! Co hrozného jí spolužáci dělali?

Dívka mění školu kvůli šikaně.
Vydáno: 09.05.2019
Šikana Trash Girl 2
Autor: profimedia.cz Šikana Trash Girl 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jmenuje se Nadia Sparkes, je jí 13 let a jako jedna z mála lidí v tomhle věku myslí nejen na sebe, ale i na všechny ostatní. Nadia totiž ráda jezdí na kole a při svých cestách po městě sbírá odpadky, které následně třídí a vyhazuje. Celkem už tak nasbírala přes 3 tisíce litrů odpadu. Její dobré skutky ale bohužel byly potrestány.

Nadia byla totiž ve škole svými spolužáky šikanována a označována za „trash girl“. Tuto přezdívku pak sice Nadia využila ve svůj prospěch, prý se totiž mohla cítit jako superhrdinka. Jenže neustálé nadávky od ostatních a posměch Nadiu eventuálně donutil k tomu, aby s rodiči začala řešit změnu školy. Vše vyeskalovalo poté, co Nadiu někdo udeřil.

Nyní už je ale Nadia na nové škole, nosí uniformu vyrobenou z recyklátů a pokračuje ve sběru, za který byla mimo jiné i mezinárodně oceněna. Vše tak dobře dopadlo a snad jejím bývalým spolužákům časem dojde, jakou chybu v životě udělali a pokusí se Nadiu vyhledat, aby se jí omluvili.

Článek je zařazen v: Trash Girl , dívka , odpadky , šikana , škola