Virály

22. března 2019 09:50

redakce Prima Lajk

VIDEO: Dívka se natáčí při tom, jak olizuje záchodové prkýnko v letadle. Viděli jste někdy něco nechutnějšího?

Dobrou chuť, pokud právě obědváte.

Pokud jste si mysleli, že jste viděli leccos, pravděpodobně jste ještě nikdy neviděli někoho, kdo je rádoby sexy při olizování záchodového prkýnka a ještě se při tom natáčí na kameru a postuje to hrdě na sociální sítě.Tohle přesně udělala uživatelka Twitteru, kterou tam najdete pod přezdívkou Grimiestt.

Sama sebe popisuje jako někoho, kdo není žena ani muž. Pracuje prý jako sexuální pracovnice v New Yorku. Tato osoba neurčitého pohlaví k videu napsala: „Lížu prkýnko v letadle, protože jsem takhle sprostá.“ Následně to ještě doplnila komentářem: „Olízala jsem jich během dne hodně, ale tohle je poprvé, co jsem skoro necítila jazyk.“ Video už vidělo přes 6 milionů lidí a většina uživatelů je právem znechucena.

„Je necitlivý, protože na něm máš asi tak 1200 nemocí najednou,“ reagoval jeden muž. „Nemůžu uvěřit tomu, co tu občas vidím. Tohle je příliš z Twitteru pro dnešní den,“ napsala zase jiná žena. Nejkomičtější a nejsmutnější na celé situaci je komentář od samotné autorky videa. „Věřím, že Twitter mě díky lízání záchodu proslavil.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také