Virály

23. června 2021 16:04

redakce Prima Lajk

VIDEO: Dívka se probudila s 50miliardovým dluhem na účtu. Kde ho proboha vzala?

Není dluh jako dluh.

Už se vám někdy stalo, že jste se v noci vrátili z noční akce ve městě a jen tak pro jistotu jste si zkontrolovali váš bankovní účet, jenom abyste se zhrozili, kolik jste za všechny ty drinky ve skutečnosti utratili? Následující příběh je v podstatě to samé, akorát že se jeho ústřední hrdinka nezúčastnila žádné pařby a na účtu jí místo pár tisíc „chybělo“ 50 miliard dolarů. Ano, čtete správně – miliard!

Maddie McGivern z Kalifornie si této šokující informace všimla zhruba ve dvě ráno, když jí jen tak napadlo se na svůj účet podívat. Když si tedy několikrát promnula oči, aby se ujistila, že vidí správně, kontaktovala okamžitě banku, které vysvětlila, že opravdu nikdy neměla ani jednu miliardu, natož padesát, a opravdu není možné, aby je tak dokázala utratit a být v takovém šíleném mínusu. Banka souhlasila a pozvala si tak dívku následující den k sobě na pobočku, aby celou záležitost mohli vyjasnit.

Ukázalo se, že banka záměrně lidem ukazuje chybné informace na jejich kontech, aby získala jejich pozornost a donutila je přijít na pobočku, kde následně musí opravit nějaké staré informace nebo jiný problém, který dlouho ignorovali. Je to vlastně docela efektivní metoda, jak někoho donutit k tomu, aby jednal, zároveň ale nutno dodat, že kdyby se někomu se slabším srdcem objevil na účtu dluh ve výši padesáti miliard, nemuselo by to dopadnout dobře. Každopádně na video Maddieina zážitku se teď můžete mrknout níže:

@madison.mcgivern

#stitch with @gabefloress #fypシ

♬ original sound - Madison McGivern

Sdílejte článek

Přečtěte si také