Virály

29. prosince 2021 15:03

redakce Prima Lajk

VIDEO: Dívka si nechala napíchat rty a potom pila alkohol. Nechtějte vidět, co se jí stalo s obličejem

Britka šla pít s přáteli krátce poté, co si do rtů nechala aplikovat kyselinu hyaluronovou. To, že to nebyl dobrý nápad, zjistila hned následující ráno.

Morgan Proudlock zatoužila mít větší rty, a tak se rozhodla pro zvětšení pomocí výplní. Krátce po aplikaci však měla naplánované posezení s přáteli, na kterém vypila několik alkoholických drinků. Pití alkoholu se bezprostředně po aplikaci rozhodně nedoporučuje a tato dívka měla záhy zjistit proč.

Další den ráno se probudila s otřesně nateklým obličejem a rty. Ty měly tak dvakrát větší velikost, než by měly. Všechno jí navíc extrémně svědilo a bolelo. Dívka se o tom podělila prostřednictvím videa na TikToku, aby varovala ostatní dívky. „Byl to ten nejhorší nápad, jaký jsem kdy měla,“ řekla. Alkohol v takovém případě může způsobit otoky, modřiny nebo dokonce záněty. Vy se teď můžete podívat na video níže.

@mp1997x

The worst thing i have ever done, pain was ridiculous #ImTheMainCharacter #CustomersMostLoved #MyBrawlSuper #fyl #lipfiller #sobad #fyp #fy

♬ original sound - 🌟

Sdílejte článek

Přečtěte si také