Virály

18. října 2022 12:40

redakce Prima Lajk

VIDEO: Dívka si nechala udělat stejné tetování s klukem z Tinderu na jejich prvním rande. Budou toho litovat?

Dívka natočila kuriózní video o tom, jak se nechala potetovat na první schůzce s klukem, kterého viděla úplně poprvé.

Většina lidí vyrazí na první rande třeba do kina, kavárny nebo restaurace. Tahle dívka měla poněkud netradiční schůzku, která zahrnovala hned několik věcí najednou, a to včetně společného tetování na konci.

Australská TikTokerka, která si říká @lil.allyway o svém bláznivém rande natočila video. S jejím „vyvoleným“ toho stihli poměrně hodně. Zašli do Starbucksu, procházeli se po pláži, byli v baru a zahráli si kulečník. Dívka pak ve svém videu odhaluje i fakt, že když si šli dát stejné tetování, nevěděla, co si nechává vytetovat až do doby, než se otočila ke své tatérce. Tetování si nechala na zadní části krku a její „přítel“ na vnitřní straně paže. Video už od jeho sdílení vidělo před 500 tisíc lidí.

Spousty lidí v komentářích se překvapivě podělilo i o své zkušenosti, které jsou dosti podobné. „Udělal jsem to na prvním rande a nelituju toho. Výborná historka!“ popsal jeden uživatel v komentářích pod videem. „Udělala jsem to samé s mým přítelem. Jsme spolu čtyři roky a teď čekám miminko,“ doplnila další.

@

♬ -

Sdílejte článek

Přečtěte si také