Dívka se dozvěděla, že její přítel vede dvojí život
Autor: tiktok.com/@priscilluhhbaby Dívka se dozvěděla, že její přítel vede dvojí život

VIDEO: Dívka si vygooglila svého přítele a nestačila se divit. Co hrozného o něm zjistila?!

Tamara F. . Publikováno: 09.08.2021
Strýček Google ví opravdu všechno a pravdivě zodpoví na všechny otázky. Dokonce i na ty, na které znát odpověď fakt nechcete.

reklama

Internetový vyhledávač Google používá většina lidské populace každý den. Dá se na něm najít prakticky všechno; od receptů na guláš, návodů, jak sestavit zbraň až po vyhledávání konkrétních osob. A dejme si ruku na srdce, kdo si někdy negooglil člověka, se kterým chodil nebo chodit chtěl…

Přesně to udělala i dívka Pris, která se jednoho pátečního večera nudila. Jakmile ale zadala do Googlu jméno svého přítele, nestačila se divit. Zjistila, že ji nejen celou dobu podváděl, ale že má dokonce i půlroční dítě. Tomu se říká pěkně brutální způsob toho, jak zjistit, že je vám partner nevěrný.

S děsivou skutečností se dívka okamžitě svěřila svým fanouškům na TikToku, kde se video stalo okamžitě virální senzací. Lidé nemohli uvěřit tomu, že to dívka nezjistila už dříve. „Nikdy předtím jsem ho negooglila. Přítel, teď už teda bývalý, nikdy nepoužíval sociální sítě. Nyní už chápu proč,“ svěřila se nešťastná Pris. Poté všem svým sledujícím důrazně doporučila, ať si proklepnou svého partnera dřív, než bude pozdě.

Na tohle si dejte pozor!

Proč muži podvádějí své partnerky? Tohle je důvod číslo jedna!

Co všechno je nevěra? 1

VIDEO: Tiktokerka rozvířila žhavou diskusi na téma podvádění. Co všechno už je podle ní nevěra?

reklama